STYLIZACJA

22.01.2015Cześć!

Ostatnio na blogu pojawiła się ankieta z pytaniem jakie posty interesowałyby Was najbardziej.
Aż 78% głosujących osób wybrało odpowiedź 'moje stylizacje'. Na kolejnym miejscu uplasowały się inspiracje. Ponadto spora część ankietowaych chciałaby przeczytać recenzje książek, a także posty z nowinkami ze świata mody.

Postaram się, aby takich wpisów było jak najwięcej!

Dlatego już na początku lutego rozpoczynam cykl postów z inspiracjami miesiąca oraz planuję zrobić kilka relacji z nadchodzących Fashion Weeków. W TYM POŚCIE możecie zobaczyć w jaki sposób przedstawiłam ostatnie pokazy mody męskiej. Co myślicie o takiej formie?

Wszystkim, którzy wzięli udział w sondażu serdecznie dziękuję!
______________________________

A teraz nie pozostało nic innego jak przedstawić Wam moją codzienną stylizację!


Look casualowy łączący podstawowe kolory: czerń, biel oraz granatowy jeans. Akcentem jest oczywiście czerwień na ustach. Natomiast pazura dodają ćwieki zdobiące kamizelkę. 

Idealny zestaw na uczelnię, zakupy bądź popołudniowe wyjście ze znajomymi!


W dużej torbie znajdzie się wiele miejsca na rzeczy najpotrzebniejsze oraz te niepotrzebne w ogóle: paragony, żelazko, 15 szminek i 9 błyszczyków, kalendarz sprzed dwóch lat, młot pneumatyczny, papierki po cukierkach  i co jeszcze dusza zapragnie. Zaś płaskie buty zapewniają komfort śmigania i załatwiania ważnych spraw!


Co myślicie o takim zestawieniu? 
Nosiłybyście czy może jednak wprowadziłybyście jakieś zmiany?

Czekam na Wasze odpowiedzi! 
Pozdrawiam!
______________________________

INFORMACJA! W najbliższym czasie posty mogą pojawiać się nieco rzadziej, ponieważ Politechnika bombarduje mnie zaliczeniami. Zatem wszystkich, którzy chcą być na bieżąco zapraszam na mojego FACEBOOKA!